Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Jože Muhič
  • Renata Progar Zupan
  • podpredsednica Saša Štravs Smolič
  • Gregor Rus
  • Gregor Kovačič
  • tajnica odbora VLADIMIRA FABJAN BARBO
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednik odbora JOŽE MUHIČ
  • namestnica predsednika in članica odbora NATAŠA ERPE
  • član odbora JANEZ KUŽNIK
  • članica odbora SAŠA ŠTRAVS SMOLIČ
  • član odbora GREGOR RUS
  • VLADIMIRA FABJAN BARBO
Člani (mandat 2006 do 2010)
  • predsednik odbora MITJA CESAR
  • namestnik predsednika in član odbora JOŽE MUHIČ
  • članica odbora RENATA KUPLJENIK
  • član odbora JANEZ KUŽNIK
  • članica odbora MARIJA PARKELJ
  • tajnica odbora VLADIMIRA FABJAN BARBO

Mandatno obdobje 2014 do 2018

21.12.2016 ob 12:00
06.12.2016 ob 19:00
18.10.2016 ob 19:00
18.04.2016 ob 18:00
21.03.2016 ob 17:00
19.11.2015 ob 19:00
21.09.2015 ob 18:00
20.04.2015 ob 20:00
30.01.2015 ob 19:00
08.12.2014 ob 19:00
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?